Rozpoczyna się Przegląd Filmów w Oratorium św. Jana Bosko. Tematem MARYJA.

 

Na I Letni Przegląd Filmowy już od 25 do 27 sierpnia zapraszają Fundacja „Chrześcijańskie Granie” i Oratorium św. Jana Bosko. Na warszawskiej Pradze, przy jednej z najpiękniejszych świątyni w Stolicy będzie można obejrzeć filmy dokumentalne z najważniejszych w świecie miejsc objawień Matki Bożej.

Wspieraj 7.Festiwal Chrześcijańskie Granie – www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Program Letni Przegląd Filmów w Warszawie:

 

25 sierpnia, g.19 – Tajemnica św. Bernadety z LOURDES (dokument) – bilet: cegiełka na rzecz Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie- dystrybutor E-lite Distribution.

Św. Bernadetta uczy, że każdy z nas – jeśli będzie posłuszny Panu Bogu – może stać się zwiastunem i posłańcem Bożej Miłości i Miłosierdzia.W filmie poznamy tajemnicę nienaruszonego ciała Św. Bernadety Soubirous, dziewczyny, której w 1854 roku, w Lourdes, ukazała się Matka Boża. W dokumencie zaprezentowane są mało znane powiązania między wizjami z Lourdes i Kaplicą Cudownego Medalika na Rue du Bac w Paryżu. Film ten pokazuje, jak rodzi się i kształtuje Święta. Poznamy, jak zwykła, uboga i pokorna dziewczyna z południa Francji staje się narzędziem w rękach Bożej Opatrzności i jak przez Nią Maryja przypomniała dzisiejszemu światu orędzie Ewangelii.

26 sierpnia, g.19 – Dzieci przepowiedni z Fatimy (dokument) – bilet: cegiełka na rzecz Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie – dystrybutor E-lite Distribution.

Wspaniała relacja z klasztoru w Coimbrze, gdzie mieszkała Siostra Łucja, ostatnia z żyjących świadków objawień, która zmarła w 2005 roku, 2 miesiące przed śmiercią Jana Pawła II.

27 sierpnia, g.19 – Guadelupe żywy obraz (dokument) – bilet: cegiełka na rzecz Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie- dystrybutor E-lite Distribution.

Film, który opowiada o nadnaturalnych, autentycznych zjawiskach, które wciąż są wyzwaniem dla najtęższych racjonalnych umysłów naukowców z całego świata.Rok 1531, Meksyk. Aztekowi Juanowi Diego ukazuje się Matka Boża, przekazując światu przesłanie i prosząc o oddawanie Jej czci w zbudowanej na tym miejscu świątyni. Film w sposób niezwykle interesujący ukazuje historię objawień. Wzrusza, fascynuje, przykuwa uwagę! Porusza umysł i serce!Nie ogranicza się jedynie do opowieści o zdarzeniu, ale stanowi rzetelną próbę naukowego wyjaśnienia zjawiska. Oglądając film wsłuchujemy się w wypowiedzi badaczy – naukowców – autorytetów z całego świata i różnych dziedzin.

Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie, ul. Kawęczyńska 53.

 

 

Dołącz na fb – Letni Przegląd Filmów 

 

WSPIERAJMY ORATORIUM

ABY CZYNIĆ DOBRO, WYSTARCZY MIEĆ ODROBINĘ ODWAGI (św. Jan Bosko)
Utrzymanie pomieszczeń Oratorium i wszelkie podejmowane przez Oratorium inicjatywy finansowane są ze środków pochodzących głównie z ofiar parafian, wpływów z 1% na rzecz OPP, okazyjnych zbiórek pieniędzy oraz dobrowolnych darowizn ludzi dobrej woli. Pierwszymi takimi osobami byli księżna Maria i książę Michał Radziwiłłowie, którzy zafundowali Bazylikę i Oratorium, i zaprosili do pracy w tym miejscu salezjanów. Przy Oratorium św. Jana Bosko działa profesjonalny Teatr, który przez ostatni rok odwiedziło ponad 9 tyś. osób. Aby to zrobić, wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto: 70 1240 6074 1111 0000 4998 9777

 

 

 

 

UZDROWIENIE FINANSÓW. JAK Z BOŻĄ POMOCĄ WYJŚĆ Z DŁUGÓW?

Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia! Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie.

Jeżeli masz w sobie wolę realizowania marzeń, stworzenia wspaniałych rzeczy dla siebie i dla innych, Bóg dokona w twoim życiu wspaniałych dzieł. Jeśli tylko zechcesz, Bóg sprawi, że będziesz miał moc do zmiany, że twoja historia będzie zmieniała życie wielu ludzi. Urodziłeś się, by – z mocą Bożą – wykonywać wielkie dzieła.

Bez względu na to, jak zagmatwana jest teraz Twoja sytuacja ekonomiczna, Bóg pomoże Ci z niej wyjść!

W tej książce odnajdziesz nadzieję i dostaniesz bardzo konkretne narzędzia, które pomogą Ci wyjść z długów i mieć kontrolę nad Twoimi finansami. Znajdziesz w niej pomysły na to, jak zaoszczędzić i dowiesz się, jak w 10 krokach dojść do wolności finansowej.

Świadectwa do tej książki napisali ludzie, którzy doświadczyli uzdrowień finansowych, a byli w sytuacjach – po ludzku mówiąc – beznadziejnych. Przyszli do Boga z prośbą o pomoc i doznali wyprowadzenia z niewoli długów, z którymi wcześniej sobie nie radzili. Dzięki nim uwierzysz, że nie jesteś w sytuacji bez wyjścia.

 

Książkę Uzdrowienie Finansów kupisz na www.tolle.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *