Gietrzwałd – nazwą pociągu PKP INTERCITY?

 

Gietrzwałd jest jedną z pięciu nazw, na które można zagłosować w plebiscycie na nazwę pociągu. „Wydarzenie na fb ogranizuje PKP Intercity. „Od 29 sierpnia do 4 września możecie głosować w ankietach” – czytamy na fb. 

 

„PKP Intercity zatwierdziło do ogólnopolskiego plebiscytu następujące nazwy: Gietrzwałd, Grunwald, Niegocin.
Start głosowania 28 sierpnia na profilu PKP Intercity. Pociąg do podróży . Trasa pociągu to TLK Olsztyn – Toruń – Poznań – Zielona Góra. Plebiscyt jest Ogólnopolski, głosy mogą oddać mieszkańcy całego kraju.” – informuje Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski.

 

Więcej informacji w ankiecie w wydarzeniu: www.facebook.com

 

W 140 rocznicę Objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie serwis kmdm.pl prosi o głosy na nazwę „Gietrzwałd” w konkursie PKP INTERCITY. 

 

Zobacz: Gietrzwałd na www.tolle.pl

 

 

 

Zobacz: Matka Boża Gietrzwałdzka. Modlitewnik

 

Modlitewnik poświęcony jest Matce Bożej Gietrzwałdzkiej, której sanktuarium znajduje się w sercu Warmii. Kapliczka, która została ufundowana w średniowieczu, dała początek kościołowi i rozprzestrzeniającemu się kultowi Matki Bożej.

To miejsce zasłynęło z wielu łask, których doznają modlący się. Za wstawiennictwem Maryi możemy upraszać wszelkich łask, potrzebnych każdemu z nas.

Oprócz Litanii, a także Nowenny do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, znajdziemy tu także codzienną modlitwę różańcową, o której odmawianie prosiła Matka Boża podczas swoich objawień w tym miejscu. Więcej: www.tolle.pl

 

Gietrzwałd i 140. rocznicy objawień- www

 

 

 

 

ZMIENIAJ Z NAMI MUZYKĘ CHRZEŚCIJAŃSKĄ W POLSCE!!!

 

MODLITWA, POST I …. DZIESIĘCINA. WSPIERAJ NAS…WSPIERAJ FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE„: NR KONTA: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE)

FUNDACJA CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – POWSTAŁA W 2015 ROKU. JEJ PATRONEM JEST ŚW. FILIP NERI – POMYSŁODAWCA I TWÓRCA ORATORIUM. FUNDACJA ZAJMUJE SIĘ KOMPLEKSOWĄ PROMOCJĄ MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W POLSCE POPRZEZ WSPARCIE AMATORÓW, DEBIUTANTÓW I PROMOCJE ZAWODOWEJ SCENY. OD 2015 ORGANIZUJE FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE (W TYM ROKU 26 LISTOPADA ODBĘDZIE SIĘ 7 EDYCJA) I KONCERT DEBIUTY IM. MONIKI BRZOZY. WSPÓŁPRACUJE Z INNYMI FESTIWALAMI, WYDAWCAMI CZY INSTYTUCJAMI TAKIMI JAK: KCK DOBRE MIEJSCE, RADIO WARSZAWARDN MAŁOPOLSKA CZY ORATORIUM ŚW. JANA BOSKO.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *