Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 – kup bilety w promocji!

Festiwal 2018 – nowości, debiuty, premiery – kup bilety na festiwal w promocyjnej cenie!

Ostatni dzwonek! Za pięć dwunasta! LAS MINUTE – W ostatnim tygodniu przed Festiwalem proponujemy Wam MEGA okazję! Bilety w promocyjnych cenach: 40zł płyta / 30 zł trybuny. Tylko poprzez przelew na konto Fundacji „Chrześcijańskie Granie”.  Dziękujemy za wsparcie naszego wydarzenia. Każda wpłata z biletów pomaga w organizacji Festiwalu. Razem tworzymy dobro!

Aby otrzymać bilet w promocyjnej cenie należy zrobić wpłatę 40zł (płyta)  lub 30 zł (trybuny) na konto Fundacji i przynieść na Festiwal potwierdzenie przelewu.

Nr konta bankowego:
46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
Fundacja „Chrześcijańskie Granie”
ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
Tytułem: (festiwal.darowizna na cele statutowe)

Do 25. listopada regularne ceny za bilet na EVENTIM.PL :

49 zł trybuny
69 zł płyta

PROGRAM
* ROZPOCZĘCIE FESTIWALU – 14.00
* MSZA ŚWIĘTA,
* KONCERT DEBIUTY IM. MONIKI BRZOZY:
LET HIM RUN /S.JULITA ZAWADZKA / DUŻA RAJSKA KAWA
* GOŚĆ SPECJALNY:
WYRWANI Z NIEWOLI / HERES
* PREMIERA 2017:
STRONA B
*KONCERT PREMIERY 2018:
KUBA KORNACKI I KANAAN
*WRĘCZENIE NAGRODY JURY I PUBLICZNOŚCI KONKURSU DEBIUTY 2018.
* UWIELBIENIE:
KS. ANDRZEJ DANIEWICZ (LA PALLOTINA)

    BILETY:
29 zł. (trybuny) / 49 zł. (płyta) do 30 czerwca
39 zł. (trybuny) / 59 zł. (płyta) do 31 października
49 zł  (trybuny) / 69 zł. (płyta) od 1 listopada do 25 listopada
Dzieci do lat 7 – wstęp wolny!
Bilet grupowy – powyżej 10 osób –
30 zł. (trybuny) / 40 zł. (płyta)
  Bilety można kupić przez internet: WWW.EVENTIM.PL  

Sprzedaż bezpośrednia biletów: tel. 511 716 481 (sms)
Wolontariat: tel. 660 778 387 (sms)
Noclegi w Warszawie: www.dobremiejsce.eu

ZESPOŁY 8.FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

StronaB

StronaB to istniejąca od 2008 roku kapela, która w 2012 roku zdobyła tytuł Debiutu Roku (www.koncertdebiuty.pl) oraz wydała swoją debiutancką płytę „Dwa jabłka na czereśni”. Zresztą bardzo dobrze przyjętą. Porównywani do Luxtorpedy, Skunk Anansie i Coldplay. Zespół mówi o sobie, że po ludzku nie powinien istnieć, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Pochodzą z małej miejscowości Jeziorzany na Lubelszczyźnie, gdzie – jak to bywa w wielu podobnych miejscowościach – trudno o dobry start dla młodych.
Zdobywcy nagrody PREMIERY 2017 na 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

KUBA KORNACKI I KANAAN

Kuba Kornacki powraca z solowym albumem TRZY SNY. Publika z koncertu premierowego z warszawskich Hybryd wyszła zachwycona. Kuba wraz z zespołem Kanaan wykona najpiękniejsze piosenki z nowej płyty. Do zobaczenia na 8.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018

Kuba Kornacki– absolwent krakowskiej PWST, trener i coach.Pisze książki dla dzieci („Ucho w opałach”) i dla dorosłych („Ogrody Bożych cudów”), scenariusze teatralne i filmowe, piosenki i tłumaczenia piosenek. Od kilku lat jest też liderem grupy Kanaan, gdzie współpracuje z niesamowitymi muzykami, tworząc różnorodne projekty muzyczne. Jego pierwsza płyta autorska, „Tato”, wydana pod szyldem Kanaanu, zdobyła na festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie wszystkie możliwe nagrody.
Nagroda: PREMIERA 2018 za album TRZY SNY na 8.FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

WYRWANI Z NIEWOLI/ HERES

Na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie zagra jeden z najpopularniejszych chrześcijańskich składów hip-hopowych w Polsce.Wyrwani z Niewoli / Heres po raz drugi na naszym festiwalu.

Jacek „Heres” Zajkowski jest częścią projektu Wyrwani z Niewoli, w którym razem z Piotrem Zalewskim jeżdżą od kilku lat po całej Polsce z koncertami profilaktycznymi i estradowymi. Próbują przeciwdziałać różnym formom uzależnień i zniewoleń, pokazując moc Miłosierdzia Bożego rozlewającego się w ich życiu. Co roku trafiają do tysięcy ludzi, używając muzyki jako nośnika Dobrej Nowiny.
WYRWANI Z NIEWOLI/HERES zwyciężyli w ankiecie festiwalowej na ulubiony zespół ostatniego roku.

KS.ANDRZEJ DANIEWICZ / LA PALLOTINA

Na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie zobaczymy i poznamy ks. Andrzeja Daniewicza. Krótkie uwielbienie będzie miało miejsce 25 listopada na zakończenie festiwalu na Arenie Ursynów.

Ks. Andrzej z zespołem La Pallotina w styczniu 2018 wydał album “Miłość nad Wisłą” (CZWARTY ALBUM!). Jest autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą na albumie. Pozostali współtwórcy to Witek Wilk, perkusista i producent, Dominik Sławiński, basista i wokalista oraz Piotr Szewczenko, gitarzysta. Zespół działa od 2005 roku i jest klasyfikowany jako wykonawca chrześcijańskiego rocka.
KS. ANDRZEJ DANIEWICZ JEST GOŚCIEM SPECJALNYM 8.FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

DEBIUTY 2018
S.JULITA ZAWADZKA

S.Julita Zawadzka – należy do Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Jak przyznała dla portalu Aleteia Polska: „Kiedy mam jakiś problem, coś się dzieje w moim życiu, Pan Bóg podsyła mi jakiś utwór, który pomaga mi przetrwać”. Wśród ulubionych zespołów wymienia La Pallotinę i TGD. Swoją twórczość traktuje jako misję ewangelizacyjną: “to nowa ewangelizacja i cieszę się że mogę być skromnym narzędziem w ręku Boga. Moim wielkim pragnieniem jest zrealizowanie tego projektu, dzięki któremu będę mogła ukazać Wam miłującego Boga, który troszczy się o każdego z nas.” – pisała na portalu polakpotrafi.pl.

LET HIM RUN

LET HIM RUN – polski zespół grający muzykę chrześcijańską z gatunku „praise&worship”, założony w 2017 roku przez Marcina Pawełka (guitar, vocal), Rafała Hilbrychta (bass) i Dominika Cendrzaka (drums). W dniu 13 października 2017 roku zespół wydał swój premierowy singiel pt. „Czekam”, który zdobył pierwsze miejsce w dwóch listach przebojów: w 310 notowaniu „Listy z mocą” (26.10.2017) i 167 notowaniu „Złotej dziesiątki Radia Warszawa” (24.11.2017). Na początku 2018 roku do składu dołączyli: Natalia Sołtysek (vocal) i Mieszko Krzyś (guitar, vocal). Drugi singiel zespołu pt. „W imię Twoje” ukazał się 23 marca 2018 roku i również zdobył pierwsze miejsce w 335 notowaniu “Listy z mocą” (26.04.2018). Kolejnym krokiem będzie nagranie pierwszego albumu.

DUŻA RAJSKA KAWA

ZESPÓŁ O SOBIE: Jesteśmy młodym, siedmioosobowym zespołem trudniącym się wykonawstwem muzyki w klimacie Krainy Łagodności. Działamy pod nazwą Duża Rajska Kawa. Współpracę ze sobą rozpoczęliśmy w minionym 2017 roku, choć prywatnie znaliśmy się już wcześniej. Poruszeni tekstami wierszy z tomiku „Niech radują się Tobą dobre Anioły” krakowskiej poetki, pani Ewy Stadtmüller, postanowiliśmy ubogacić je o odsłonę muzyczną. Pracując nad utworami z coraz większym zaangażowaniem, podjęliśmy decyzję, że to nie będzie nasz jedyny wspólny projekt. Chcemy nadal z pełnym profesjonalizmem, tworzyć poezję śpiewaną na wysokim poziomie i regularnie koncertować.”

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *