Dzisiaj: Dzieci przepowiedni z Fatimy w Oratorium św. Jana Bosko (Warszawa)

 

Zapraszamy na film o Fatimie podczas I Letniego Przeglądu Filmów w Oratorium św. Jana Bosko przy ul. Kawęczyńskiej 53 w Warszawie. Wydarzenie wspiera serwis kmdm.pl

 

26 sierpnia, g.19 – Dzieci przepowiedni z Fatimy (dokument) – bilet: cegiełka na rzecz Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie – dystrybutor E-lite Distribution.

 

Wspaniała relacja z klasztoru w Coimbrze, gdzie mieszkała Siostra Łucja, ostatnia z żyjących świadków objawień, która zmarła w 2005 roku, 2 miesiące przed śmiercią Jana Pawła II.

 

Dołącz na fb – Letni Przegląd Filmów 

 

Niedziela: 27 sierpnia, g.19 – Guadelupe żywy obraz (dokument) – bilet: cegiełka na rzecz Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie- dystrybutor E-lite Distribution. Film, który opowiada o nadnaturalnych, autentycznych zjawiskach, które wciąż są wyzwaniem dla najtęższych racjonalnych umysłów naukowców z całego świata.Rok 1531, Meksyk. Aztekowi Juanowi Diego ukazuje się Matka Boża, przekazując światu przesłanie i prosząc o oddawanie Jej czci w zbudowanej na tym miejscu świątyni. Film w sposób niezwykle interesujący ukazuje historię objawień. Wzrusza, fascynuje, przykuwa uwagę! Porusza umysł i serce!Nie ogranicza się jedynie do opowieści o zdarzeniu, ale stanowi rzetelną próbę naukowego wyjaśnienia zjawiska. Oglądając film wsłuchujemy się w wypowiedzi badaczy – naukowców – autorytetów z całego świata i różnych dziedzin.

 

 

 

WSPIERAJMY ORATORIUM

ABY CZYNIĆ DOBRO, WYSTARCZY MIEĆ ODROBINĘ ODWAGI (św. Jan Bosko)
Utrzymanie pomieszczeń Oratorium i wszelkie podejmowane przez Oratorium inicjatywy finansowane są ze środków pochodzących głównie z ofiar parafian, wpływów z 1% na rzecz OPP, okazyjnych zbiórek pieniędzy oraz dobrowolnych darowizn ludzi dobrej woli. Pierwszymi takimi osobami byli księżna Maria i książę Michał Radziwiłłowie, którzy zafundowali Bazylikę i Oratorium, i zaprosili do pracy w tym miejscu salezjanów. Przy Oratorium św. Jana Bosko działa profesjonalny Teatr, który przez ostatni rok odwiedziło ponad 9 tyś. osób. Aby to zrobić, wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto: 70 1240 6074 1111 0000 4998 9777

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!! Modlitwa, post i …. dziesięcina

Wspieraj nas…Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”: Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Za: fb

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *