FESTIWAL
WspierajCHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE FESTIWAL MUZYKI CCM 2018 WARSZAWA 25 LISTOPADA

DZIEŃ MATKI 2016: „Wychodne mamusiek” – POLSKA PREMIERA!

wychodne_mamusiek_DOBRE_MIEJSCE

 

DZIEŃ MATKI 2016: Dobre Kino w Dobrym Miejscu zaprasza!  „Wychodne mamusiek” to amerykańska komedia dla całej rodziny. Pokaz z okazji Dnia Matki w niedzielę 29 maja 2016 o 18:00. Bilety w cenie 15 zł kupicie w sklepie Chrześcijańskie Granie już od 17.00. – informuje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Główna bohaterka filmu wychowuje trójkę maluchów, które są niezwykle „energetyczne” w swoim działaniu, jak łatwo się domyśleć, często doprowadzają swoją mamę do granic wytrzymałości. Kiedy mama już nie daje rady, postanawia wyrwać się ze swoimi przyjaciółkami na miasto a swoje dzieci pozostawiają pod opieką tatusiów.

 

Co z tego wyniknie? Czy może pójść coś nie tak? POLSKA PREMIERA !!!

 

„Wychodne mamusiek” – to PRORODZINNA komedia z zawoalowaną ewangelizacją 🙂 jest o Bogu 🙂 Takiej pozycji brakowało na polskim rynku. Film zrealizowany z hollywoodzkim rozmachem! i to komedia rodzinna! – mówi Marcin Królak z Dobrego Miejsca

 

Film wyprodukowany przez m.in przez chrześcijańską wytwórnię Provident Films twórcy kultowych obrazów: Fireproof, Odważni, Bóg nie umarł czy October Baby.W filmie „Wychodne mamusiek”  występuje dwóch aktorów, którzy zagrali główne role  w filmie „Odważni” oraz aktor, który zagrał Sama we „Władcy Pierścieni”.

 

 

Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi filozof, etyk, filmoznawca, wybitny pedagog Pani dr hab. Wanda Kamińska (wykładowca wyższych uczelni, dyrektor pracowni edukacyjnej HIPOKAMP, prywatnie MATKA TRÓJKI DZIECI)

 

DOBRE MIEJSCE wej. B, ul. Dewajtis 3, Las Bielański, Warszawa. Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Bilety do nabycia od 7 maja w sklepie „Chrześcijańskie Granie”.

 

 

29 maja A.D. 2016 (niedziela) godz. 18:00 DOBRE MIEJSCE Wstęp – 15zł www.dobremiejsce.orgZapraszamy, film już od 7 r.ż.

 

 

W rolach głównych:

Sarah Drew (Chirurdzy)
Sean Astin (Władca Pierścieni)
Patricia Heaton (Beethoven)
Trace Adkins (Wyatt Earp)

 

Szukaj najlepszych filmów religijnych (chrześcijańskich) na www.chrzescijanskiegranie.pl i w sklepie Chrześcijańskie Granie w Warszawie!!!

—-

Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:
Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)
www.fundacja.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *