DEBIUTY 2016 JUŻ ZA 2 MIESIĄCE!

plakat_Debiuty2016_patroni_WWW(1)

 

Dokładnie 24 kwietnia w Katolickim Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE odbędzie się jedno z największych wydarzeń młodej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce – koncert Debiuty 2016. Po raz szósty najciekawsze zespoły ostatniego roku zmierzą się o miano Debiutu. Wśród nagród dla laureata jest możliwość wystąpienia na największych imprezach promujących muzykę chrześcijańską w kraju: festiwalu muzyki Gospel w Gniewie, Koncercie Bądź Jak Jezus w Mysłowicach oraz w juwenaliach chrześcijańskich Sandanalia w Warszawie.- podaje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Na scenie Dobrego Miejsca zaprezentują się trzy zespoły. Wśród nich jest wybrany przez serwis www.chrzescijanskiegranie.pl zespół Dobre Ludzie, wytypowany przez Listę z Mocą – Muode Koty oraz poprzez internautów Krzagolec Gang. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął abp. Henryk Hoser.

 

Koncert może odbywać się dzięki dobrowolnym wpłatom. Wstęp na koncert za zaproszeniami (będą dostępne od 1 marca) – potwierdzeniem chęci uczestnictwa w Debiutach będzie wsparcie organizacji Debiutów dobrowolną wpłatą na rzecz imprezy na poniższe konto:Fundacja „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”, ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa,46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty)

 


 

 

W ramach Debiutów zmierzyło się do tej pory kilkanaście zespołów. Laureatami nagród były zespoły: Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Good God i Soudarion.

 

 

 

Patronat honorowy: Abp. Henryk Hoser – ordynariusz warszawsko – praski.

 

Organizatorzy: Fundacja “Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce, chrzescijanskiegranie.pl

 

Sponsorzy: Wiara w Biznesie, Euro RTV Agd, Wielka Wola,Studio 159 Niepodległości, drabinka.pl, RTCK.PL, Kondrat-Media.

 

Partnerzy: Fundacja Otwarte Serce,Inicjatywa Praska, Bądź jak Jezus, Festiwal w Gniewie,  Skrzydlaty Sandał, Stowarzyszenie Na Fali, Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie

 

Patronat modlitewny: Plutony Różańcowe

 

Patroni Medialni: KMDM.pl, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, Radio Warszawa, Miłujcie Się, Bosko.pl, Lista z Mocą, Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, GospelBox, Profeto.pl, Radio Rodzina, Radio Nadzieja, Głos Katolicki, Łomżyńskie24.pl, Muzyczne Dary, Opoka tv, Radio Victoria, Magazyn Droga, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, Niecodziennik, Fundacja Być Bardziej.

 

Więcej informacji o zespołach i wydarzeniu można znaleźć na www.koncertdebiuty.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *