Boże Narodzenie 2016 w Tv Trwam

Święta Bożego Narodzenia w Tv Trwam zapowiadają się niezwykle ciekawie. W ofercie programowej znajdują się m.in. koncerty kolędowe, specjalne życzenia, Pasterka czy Urbi et Orbi z Rzymu.

 

Najpiękniejsze kolędy kupisz  już dzisiaj kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

24 XII

18:15
Życzenia Bożonarodzeniowe Pasterzy Kościoła Katolickiego w Polsce

18:20
„Bóg się rodzi”. Koncert kolęd i pastorałek

Koncert świąteczny w wykonaniu Chóru i Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz solistów zarejestrowany w katedrze pw. Św. Michała Archanioła w Łomży.

19:25

Świąteczne spotkanie z Pasterzami Kościoła Katolickiego w Polsce przy dźwiękach kolęd i pastorałek.

19:30
Opowieść wigilijna

film animowany dla dzieci

21:30
Msza Święta pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka

Tradycyjna Msza Święta nazywana Pasterką w uroczystość Narodzenia Pańskiego sprawowana w Bazylice św. Piotra w Watykanie.

transmisja

 

Polecamy: Warszawa – kolędowanie 2017

 

25 XII

12:00
Orędzie Bożonarodzeniowe i błogosławieństwo „Urbi et Orbi”

W uroczystość Bożego Narodzenia Ojciec Święty z głównej loggii Bazyliki Watykańskiej ogłasza Orędzie i udziela Apostolskiego Błogosławieństwa „Urbi et Orbi”.

transmisja
12:30
Ostatni gram odwagi

Jest to film o amerykańskim emerytowanym wojskowym z małego miasteczka, którego syn ginie na wojnie i który podejmuje walkę o przywrócenie obchodów Świąt Bożego Narodzenia.

film fabularny
14:05
Jasełka tradycyjne – Cieszyn 2014

Przedstawienie organizowane jest przez Zespół Teatralny Parafii św. Elżbiety w Cieszynie pod kierunkiem siostry Jadwigi Wyrozumskiej ze Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek. „Jasełka tradycyjne” to widowisko muzyczne, które przygotowuje zespół liczący ponad stu aktorów-amatorów w każdym wieku – od niemowlaków po emerytów. Od 1990 roku można go oglądać w cieszyńskim teatrze. Widowisko rokrocznie przyciąga tysiące widzów.

widowisko

18:20
„Święta Noc”. Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny

Wokalno-instrumentalny koncert kolęd i pastorałek wzbogaconych bożonarodzeniową, góralską gawędą. Autorem muzycznych opracowań utworów jest Stanisław Hadyna. Poezja Kazimierza Szemiotha w pastorałkach oraz góralskie gawędy Hanny Nowobilskiej dodają niepowtarzalnego charakteru polskich Świąt.

program kulturalny

14:00
Kolędowanie z Nadzieją

Koncert kolędowy w wykonaniu Łódzkiej Orkiestry Filmowej pod batutą Piotra Piątkowskiego w towarzystwie Chóru Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, Towarzystwa Śpiewaczego „Lutnia” z Aleksandrowa Łódzkiego, Chóru Dziecięcego Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim oraz Chóru Agnieszki Szymańskiej. Koncert zarejestrowany w Kościele św. Wojciecha w Łodzi.

Kolędy Antoniny Krzysztoń, Pospieszalskich, Arki Noego, Tgd i MateO szukaj na www.chrzescijanskiegranie.pl.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *