Boże Narodzenie 2014: Koncert Kolęd w Tv Trwam

tv_trwam

W II dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia o godzinie 14.o0 Telewizja Trwam wyemituje koncert Kolędowy  „A anieli grają!”. W wydarzeniu wzięli udział: Katarzyna i Andrzej Lampertowie, Jakubowe Muszelki i New Day. Miejscem tego koncertu jest  przepiękny kościół pw. św. Stanisława Kostki w Krakowie. Cały koncert został zarejestrowany 13 grudnia 2014 roku.

 

Dziękujemy wszystkim za ten niesamowity wieczór pełen wzruszeń i niesamowitej atmosfery. – tak po nagraniu koncertu dla Tv Trwam  na swoim fanpage pisał zespół New Day

 

Na koncert złożą się utwory pochodzące m.in. z płyty „A ANIELI GRAJĄ!”Album zawiera 11 pięknie wyśpiewanych przez Natalię Górkę kolęd, pulsujących dzięki perkusji Rafała Boniśniaka, które stanowią zachętę do wspólnego kolędowania. Przepiękne aranżacje Mirosława Bogonia, akustyczny skład z fortepianem, perkusją i basem, oddają klimat rodzinnego ciepła, który tak często towarzyszy nam przy wspólnym śpiewaniu. Specjalnie na tę okazję zespół przygotował na płycie wersje 5 kolęd w wersji karaoke.

 

Album NEW DAY „A ANIELI GRAJĄ!” można zakupić na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zobacz prezentację płyty na Youtube >>>

 

Za: www.chrzescijanskiegranie.pl / Fb

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *