„Biała jak mleko, czerwona jak krew” w marcu w kinach!

Biała jak mleko

 

„Biała jak mleko, czerwona jak krew” w reżyserii Giacomo Campiottiego to romantyczny komedio-dramat powstały na podstawie bestsellera Aleksandro D’Avenia, który na długie tygodnie zagościł w złotej dziesiątce najlepszych filmów we Włoszech. Teraz proponowany jest Widzom w Polsce. Film wejdzie do kin już 13 marca.

 

Gdy w żyłach płynie młodość, świat może być widziany jedynie w dwóch kolorach: białym i czerwonym…. Szaleństwo przeplata się z brawurą, głupota z nieokiełznanym pragnieniem kochania i bycia kochanym – miłością piękną, wyjątkową, po prostu prawdziwą. Leo to zbuntowany nastolatek, który żyje wyłącznie sportem i muzyką do czasu, gdy na jego drodze staje szkolna piękność. Ona musi się zmierzyć z wizją śmierci. Trudna sytuacja wywraca ich życie do góry nogami i powoduje, że młodzieńcze zakochanie ustępuje miejsca dojrzałej i pełnej poświęcenia miłości.- czytamy w zapowiedzi filmu.

 

O filmie „Biała jak mleko, czerwona jak krew”mówi Michał Kondrat:

 

Informacje o pokazach na www.kondrat-media.pl

 

Patroni medialni: Miłujcie się! Przeznaczeni.pl, Bosko.pl, dlaStudenta.pl, Soli Deo, lomzynskie24.pl, Radio Warszawa, Radio Em, Radio Via, Radio Emaus, Radio I, Radio Nadzieja, Radio Zamość, TV Republika

 

 

Za: Kondrat Media