Bądź jak Jezus 2017: NON STOP CCM

6 finalistów wystąpi dzisiaj (28 maja 2017) w Mysłowickim Ośrodku Kultury w konkursie NON STOP CCM. Jeden z nich zostanie Muzycznym Odkryciem Roku Współczesnej Muzyki Chrześcijan. „Zapraszamy wszystkich chętnych. wstęp jest wolny” – zapraszają organizatorzy.

 

„Zwycięzca Konkursu wystąpi na dużej scenie naszego koncertu Bądź jak Jezus 2017: W stronę Prawdy 15 czerwca w Mysłowicach oraz na festiwalu Chrześcijańskie Granie.” – czytamy w informacji.

 

Do finału zakwalifikowali się:

Elmer
Jeden za Wszystkich
Soul Eyes
Tomek Jasiński Music
Milena Karska
Lucas Vuitton Rzeszów

 

Bądź jak Jezus – 15 czerwca 2017

Tradycyjnie w Boże Ciało, w tym roku już po raz ósmy miasto Mysłowice stanie się, na niespełna 24h, nieformalną polską i europejską stolicą Współczesnej Muzyki Chrześcijan CCM. Tutaj bowiem, w Parku przy ul. Stadionowej 11 (Mysłowice-Słupna), stanie potężna scena, na której jak zawsze wystąpią najlepsi artyści chrześcijanie z Polski, Europy i Świata a także laureaci najbardziej prestiżowego konkursu, związanego ze Współczesną Muzyką Chrześcijan – „NON-STOP CCM”.

 

Christafari (USA)
LIFE Worship (UK)
Mate.o (PL)
Natalia Niemen (PL)
Arkadio (PL)
Noemiracles (CZ)
Play&Pray (PL)
oraz bezplatne miasteczko zabaw dla dzieci przez cały czas trwania festiwalu

 

Bądź Jak Jezus! Ekumeniczny koncert rodzinny
Czas: 15 czerwca 2017, miejsce: Mysłowice-Słupna
Wstęp wolny

Zespoły grające podczas Koncertu Bądź jak Jezus:

Christafari – chrześcijański zespół grający głównie reggae z domieszką klimatów popowych, jego skład tworzą nawróceni chrześcijanie z USA i Jamajki, dla których najważniejszą misją, sposobem na życie jest głoszenie, na wszystkich zakątkach kuli ziemskiej, PRAWDY o Jezusie Zbawicielu człowieka, PRAWDY, świadczenie o niej swoim życiem i twórczością.

 
LIFE Worship – grupa jest reprezentantem współczesnego uwielbienia, powstającym w kościele LIFE w Bradford w Anglii, jednego z najbardziej tętniących życiem kościołów brytyjskich. Wszystkie utwory napisane przez LIFE Worship są tworzone w kościele , przede wszystkim, dzieląc osobiste świadectwo i dążenia do jeszcze większego odkrycia Bożej mocy, miłosierdzia i jego miłości. Poprzez muzykę starają się wpływać i zachęcać ludzi na całym świecie, do poznania Jezusa Chrystusa.
Mate.o – baptysta, mąż Natalii Niemen, jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów chrześcijan na polskiej scenie muzycznej, wszystko co w życiu robi jest „Totalnym Uwielbieniem” Boga – Jezusa za PRAWDĘ o Zbawieniu.

 
Natalia Niemen – prywatnie żona znanego chrześcijańskiego muzyka, wokalisty i kompozytora Mateusza Otręby – szerszej publiczności znanego jako „Mate O.” Niezwykle charyzmatyczna polska piosenkarka, starsza córka światowej sławy muzyka Czesława Niemena oraz modelki Małgorzaty Niemen. Podobnie jak ojciec, jej głos, śpiew jest niezwykle charakterystyczny i rozpoznawalny, nadając występom Artystki niepowtarzalnego kolorytu. Oprócz solowej działalności scenicznej w czasie której bardzo często odwołuje się do twórczości swojego zmarłego ojca Czesława, Natalia Niemen występuje najpopularniejszymi zespołami polskiej sceny CCM – jak „New Life ‘M” i „TGD”.
Arkadio – jeden z najpopularniejszych w Polsce raperów, freestylowiec, ewangelizator, poprzez koncerty, warsztaty, konferencje, rekolekcje ukazuje młodym, że warto podjąć wysiłek w walce o PRAWDĘ – sensowne życie, przepełnione Wartościami.

 
Noemiracles – czeska, chrześcijańska grupa pop-rockowa, od niespełna 3 lat głoszą młodym ludziom, w Czechach i Polsce, bardzo ważną ich zdaniem PRAWDĘ o tym, że Cuda nie zdarzają się przez przypadek – „NO MIRACLES Happen By Chance”, że jest Ktoś kochający, kto czyni te cuda dla nas, każdego dnia – to Bóg.

 
Play&Pray – to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na rynku muzyki chrześcijańskiej. Ich muzyka to fuzja wielu gatunków nowoczesnej muzyki rozrywkowej oscylującej wokół praise & worship. Idealnym dopełnieniem warstwy instrumentalnej są dwa damskie głosy, które potrafią wprowadzić każdego w wyjątkowy nastrój. Laureaci tegorocznych Debiutów Chrześcijańskie Granie

 

 

 


Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Debiuty >>>  Festiwal Chrześcijańskie Granie >>>

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *