Andrea Bocelli – płyta w Gościu Niedzielnym

 

 

Już 22 stycznia w „Gościu Niedzielnym” znajdziemy bezpłatny dodatek – płytę CD z arcydziełami muzyki klasycznej w wykonaniu jednego z największych tenorów naszych czasów. Andrea Bocelli wykonuje m.in. TIME TO SAY GOODBYE, NESSUN DORMA!, AVE MARIA i wiele innych kompozycji, które pisane były przez największych kompozytorów.- czytamy na stronie Gościa Niedzielnego.

 

Szukaj dobrej muzyki na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Trzeci numer Gościa Niedzielnego można zakupić w cenie 5 zł. Gość Niedzielny od kilku lat jest najchętniej kupowanych tygodników opinii publicznej w Polsce.

 

Andrea Bocelli (ur. 22 września 1958 w Lajatico) – śpiewak, tenor, kompozytor, autor piosenek, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Jest najlepiej sprzedającym się śpiewakiem operowym na świecie i jednym z artystów z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w historii. Wszystkie jego albumy sprzedały się w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarzy na całym świecie[2]. W ciągu dwudziestu trzech lat kariery zdobył wiele prestiżowych nagród muzycznych i filmowych.

 

 

 

Zespół „Gościa Niedzielnego” tworzy ponad 135 osób pracujących w całej Polsce. Dziennikarze z głównej siedziby redakcji mieszczącej się w Katowicach piszą artykuły o wierze, życiu Kościoła, opracowują analizy społeczno-gospodarcze, omawiają kwestie naukowe i kulturalne, przygotowują reportaże z różnych ciekawych miejsc w Polsce i na świecie. Zespół redakcyjny tworzą także dziennikarze pracujący w 20 oddziałach diecezjalnych. Poruszają oni sprawy lokalne, informują o wydarzeniach odbywających się w danej diecezji.

 

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

www.koncertdebiuty.pl

 

Koncert Debiuty to organizowany przez Chrześcijańskie Granie oraz Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce konkurs, w którym najciekawsze debiutanckie zespoły mają szansę zdobyć tytuł Debiutu roku. Dotychczas laureatami byli tacy wykonawcy jak Love Story (nagroda publiczności), Anielsi (nagroda jury) – 2011, StronaB – 2012, Kanaan – 2013, Mocni w Wierze – 2014, Soudarion (nagroda jury), Good God (nagroda publiczności) – 2015, Muode Koty – 2016. Koncert ma na celu wsparcie młodych, zdolnych artystów, którzy często nie mają jeszcze wsparcia promocyjnego.

 

Debiuty to dzieło organizowane pro bono. Opiera się całkowicie na pracy wolontariuszy i ich gorących sercach dla rozwoju muzyki chrześcijańskiej. Chcemy mnożyć dobro! Takie było też hasło V edycji Koncertu. Zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia modlitwą, rękami do pracy oraz finansowego. Dołącz do akcji #100krokówdoDebiutów #mnożymydobro

 

Aby koncert mógł się odbyć, prosimy o wsparcie! Przede wszystkim potrzebna jest wasza modlitwa.

WPŁAĆ DOBROWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO:

Fundacja „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”
UL. DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA
46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *