Adwent 2017 : El Camino – muzyka chrześcijańska na ten czas… (zapowiedź)

 

ADWENT 2017 : Od 3 grudnia do 24 grudnia 2017 w Kościele w Polsce i na świecie będziemy przeżywali Adwent. Na ten czas polecamy muzykę znakomitego zespołu El Camino. W 4 niedzielę Adwentu zaprezentujemy 4 utwory zespołu El Camino.

 

 

Zespół El Camino znany jest m.in. z Koncertu Debiuty,  Festiwalu Chrześcijańskie Granie czy Uwielbienia. El Camino na scenie muzyki z dobrym przesłaniem występuje od 2010 roku. Zespół od początku tworzy muzykę kojarzoną z jazzem, popem i gospel. Na swoim koncie na dwa studyjne albumy. Wydany w 2011 roku debiutancka płyta Bliżej wzbudziła spore zainteresowanie. Jazzowe brzmienia, które zespół zaprezentował na krążku wypełniły lukę na rynku muzyki chrześcijańskiej. W 2014 El Camino wydał wielkopostną płytę do tekstów bł. ks. Ignacego Kłopotowskiego. Wśród autorów do których zespół nagrywa muzykę znajdują się m.in. św. Jan Paweł II, bł. ks. Jerzy Popiełuszko czy św. Josemarii Escrivy. El Camino od kilku lat współpracuje z aktorem Adamem Woronowiczem przy projekcie Popiełuszko. Litania Wolności.

 

 

 

W pełnym składzie zespołu El Camino na co dzień występują: Mariusz Kozicki, Marlena Boryń, Małgorzata Paśnicka, Włodzimierz Tyl, Mateusz Głowala, Marek Wielgosz, Jakub Zawadziło.

 

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONCERT EL CAMINO TRIO, TO SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO GUZEK.M@GMAIL.COM LUB TELEFONICZNIE: 513 844 481. ZESPÓŁ MOŻE PRZYJECHAĆ ZE SWOIM NAGŁOŚNIENIEM. ZAPROŚ ZESPÓŁ DO SWOJEGO MIASTA, MIEJSCOWOŚCI, PARAFII. ADWENT 2017 Z DOBRĄ, CHRZEŚCIJAŃSKĄ MUZYKĄ!

 

Adwent (łac. adventus – przyjście) – w Kościołach chrześcijańskich okres trwający od I nieszporów czwartej z kolei poprzedzającej Święto Bożego Narodzenia niedzieli do zmierzchu 24 grudnia, okres przypominający oczekiwanie na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa. – wikipedia

 

ADWENT 2017 Z ZESPOŁEM EL CAMINO JUŻ OD 3 GRUDNIA 2017

 

 

 

POLECAMY: FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017

26 LISTOPADA NA ARENA URSYNÓW ZAGRAJĄ: GOSPEL RAIN, ARKADIO, STRONAB, BEU, MUODE KOTY, TOMASZ JASIŃSKI MUSI ORAZ PLAY & PRAY. WSPIERAJ WYDARZENIE POPRZEZ WPŁATY: FUNDACJA CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE; NR KONTA: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE). WSPIERAJ ROZWÓJ MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W POLSCE JUŻ DZISIAJ. WIĘCEJ: WWW.FESTIWAL.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *