4 listopada 2017: Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3 – 20-lecie

Warszawa: KONCERT MALEO I 2,TM23 – 20 LECIE

 

Warszawa – 4 listopada 2017: „Klub Stodoła ma przyjemność zaprosić na specjalny koncert z okazji 20-lecia MALEO REGGAE ROCKERS i 2Tm2,3 z największymi przebojami zespołów! Przez ostatnie dwie dekady zespół Maleo Reggae Rockers wydał 15 płyt, gościł na największych festiwalach w Polsce i na świecie. Już niebawem światło dzienne ujrzy nowa płyta formacji, z której premierowy materiał fani usłyszą właśnie w Stodole! Tego wieczoru nie zabraknie także muzyki rockowej z przesłaniem chrześcijańskim w wykonaniu 2Tm2,3.” – czytamy na stronie wydarzenia.

 

 

Warszawa:4 listopada 2017 – Płyty zespołu Maleo Reggae Rockers i 2tm23 można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl


Liderem formacji Maleo Reggae Rockers jest Dariusz Malejonek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polskich muzyków, niezwykle barwna i pozytywna postać polskiej kultury, a także działacz społeczny, wolontariusz i ambasador licznych akcji niosących pomoc potrzebującym. Przez ponad 30 lat koncertował i współpracował z licznymi artystami. Członek legendarnych zespołów Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm 2,3, Arka Noego. Urodzony buntownik o niepodrabialnej charyzmie i zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce poprzez różnogatunkowe brzmienia. Wielokrotnie doceniany za zasługi na rzecz rozwoju kultury i pielęgnowanie pamięci o najnowszej historii Polski. 

 

Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce z ikoną polskiego reggae Darkiem Malejonkiem na czele. MRR jest w świetnej formie od lat, czego dowodem są regularnie wydawane płyty cieszące się dużym powodzeniem i zbierające świetne recenzje. W kategorii płyta roku nominacje otrzymały „Rzeka Dzieciństwa” i „Wake Up” do nagrody „Fryderyki” oraz „Addis Abeba” do nagrody „Superjedynki”. Zespół regularnie koncertuje od początku swojego istnienia mając na koncie już grubo ponad 1000 koncertów i występy na największych festiwalach w Polsce i na Świecie. Koncerty MRR to czas wyjątkowo gorący, wypełniony pozytywnymi emocjami oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku.

2Tm2,3 to polski zespół muzyczny, grający muzykę rockową z przesłaniem chrześcijańskim, do której teksty w większości zostały zaczerpnięte z Biblii. Nazwa zespołu stanowi oznaczenie 3 wersu z 2 rozdziału drugiego listu św. Pawła do Tymoteusza. Od początku istnienia zespół, złożony z muzyków wykonujących w macierzystych grupach różne style muzyczne, tworzy w szerokim zakresie stylistycznym – od muzyki metalowej, przez hardcore punk, po reggae, folk rock, a nawet folk i elementy elektroniczne. Formacja ma na swoim koncie wydanie sześciu albumów studyjnych.

W składzie 2TM2,3 gra m.in. 

Tomasz „Budzy” Budzyński – śpiew,
Robert „Drężmak” Drężek – gitara,
Robert „Litza” Friedrich – gitara, śpiew,
Angelika Korszyńska-Górny – śpiew,
Krzysztof „Dr Kmieta” Kmiecik – gitara basowa,
Dariusz „Maleo” Malejonek – gitara, śpiew.

ZAPRASZAMY – KONCERT 2TM23 I MALE0 (4 LISTOPADA 2017)

Bilety:Przedsprzedaż – 39,00 zł (stojące), Od 20 października – 44,00 zł (stojące) do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10). Sprzedaż internetowa: Stodola.pl, eBilet.pl, biletomat.pl, biletyna.pl, Eventim.pl, TicketPro.pl Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

 

Już 26 listopada w Arena Ursynów odbędzie się 7.edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Przygotowujemy się do tego wydarzenia nie tylko logistycznie, ale także duchowo.

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017 – program:

*Eucharystia
*Debiuty – młode zespoły ostatnich lat – Muode Koty, Play&Pray, Tomasz Jasiński Music.
*Konkurs Premiery – Arkadio, stronaB i BeU. Publiczność poprzez głosowanie sms wybierze Premierę Roku 2017
*Uwielbienie z Gospel Rain
*Strefa dziecka, powołaniowa i dla singli

Więcej: https://www.facebook.com/events/441008996271543/
Informacje o biletach i wydarzeniu: http://www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *