4 dni premiery StronyB. „Z bliska brzydka” w PR3 i na Sandanaliach!

STRONAb -4 dni

 

„Z bliska brzydka” to najnowsze wydawnictwo zespołu znanego z „Dwóch jabłek na czereśni”stronyB. Zespół StronaB pojawi się z nowym krążkiem w Polskim Radiu PR3 oraz na Juwenaliach SANDANALIA 2015 w Warszawie. Oficjalna sprzedaż płyty rozpocznie się 25 maja – informuje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

 

Płyta będzie do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl i w sklepie Chrześcijańskie Granie, ul. Dewajtis 3, Warszawa

 

22 maja  – premiera trzeciego singla i klipu z płyty na oficjalnym fanpejdżu zespołu: facebook.com/stronabcom

23 maja – premierowy koncert w klubie Odessa w Warszawie (+ TAU + MRR) podczas Pierwszych Juwenaliów Chrześcijańskich (Sandanalia 2015) – KUP BILET

24 maja – premiera całej płyty w Programie 3 Polskiego Radia (uwaga godzina 6:00)

25 maja – premierowa sprzedaż wydawnictwa przez www.chrzescijanskiegranie.pl i w sklepie Chrześcijańskie Granie, ul. Dewajtis 3, Warszawa

 

 

StronaB to istniejąca od 2008 roku kapela, która w 2012 roku zdobyła tytuł Debiutu Roku (www.koncertdebiuty.pl) oraz wydała swoją debiutancką płytę „Dwa jabłka na czereśni”. Zresztą bardzo dobrze przyjętą. Porównywani do Luxtorpedy, Skunk Anansie i Coldplay.

 

Nowy materiał zapowiada się jeszcze lepiej niż poprzedni. Zarówno muzycznie, jak i produkcyjnie. Odpowiedzialny za nią był Adam Celiński ze studio Radioaktywni w Częstochowie. Współpracował on m.in. z Zakopower, New Life’m, Proletaryatem, Abradab, Bakshish. Tym razem większość tekstów napisała wokalistka zespołu – Klaudia Grabek. W sieci znajdziecie teledysk do utworu „i” oraz drugi singiel „Głuszec”.

 

Debiutancką płytę kupicie zaś w naszym sklepie – StronaB – „Dwa jabłka na czereśni”

 

Zobacz promocje i nowości na www.chrzescijanskiegranie.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *