Film na Weekend: LISTY DO BOGA

KINO NA WEEKEND: LISTY DO BOGA

Już 17 grudnia 2017 o15:30 w Centrum Kultury Dobre Miejsce będzie miał miejsce pokaz filmu LISTY DO BOGA. Bilety w cenie 15 zł do nabycia on-line na stronie sklepu „Chrześcijańskie Granie”. Stacjonarnie w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu „Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia. www.chrzescijanskiegranie.pl

 

„Inspirujące listy, inspirujący film.”

 

Film powstał w oparciu o prawdziwą historię. Bohater ośmioletni Tyler pisze i wysyła listy do Boga. I choć adresat jest znany, miejscowy listonosz nie wie, jak dostarczyć przesyłkę. Listy są szczerymi zapisami wdzięczności Bogu i zawierzaniem Mu najważniejszych spraw. Postawa życiowa chłopca pomaga innym w odkrywaniu sensu życia oraz odczuwania bliskości Boga.

 

Szukaj dobrych filmów na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

LISTY DO BOGA

Obsada: Tenner Maguire (Tyler), Robyn Livery (matka Tyler’a), Bailee Madison (Sam), Jeffrey Johnson, Maree Cheatham, Ralph Waite.

 

Współautorem scenariusza jest Patrick Doughtie, którego syn zmarł na nowotwór w wieku 10 lat (III 2005). Aby opisać historie swojej rodziny zapisał się na kurs scenopisarstwa. Jego książką zainteresował się reżyser David Nixon – producent Boskiej interwencji (2006), Próby ogniowej (2008) i Obejmę cię moją miłością (2012). Część epizodów jest opartych na faktach, część epizodów i postaci to pomysł twórców (postać listonosza, śmierć ojca Tylera).

 

ZOBACZ TRAILER LISTY DO BOGA

 

FUNDACJA CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)
Projekty fundacji:
Festiwal Chrześcijańskie Granie
Koncert Debiuty

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *