23 lutego 2018 – Post dla Pokoju na świecie

23 LUTEGO – POST DLA POKOJU!

Ojciec Święty Franciszek ogłosił podczas Anioła Pańskiego w specjalnym komunikacie o Poście w intencji pokoju na świecie. 23 lutego 2018 papież prosi o modlitwę i post dobrowolny w intencjach narodów, które przeżywają w tym momencie wojnę m.in. Republika Demokratyczna Kongo czy Sudanu Południowego. 23 lutego to pierwszy piątek w okresie Wielkiego Postu.

 

Papież Franciszek nie po raz pierwszy apeluje o modlitwę i post w intencji pokoju. 7 września 2017 odbył się ogólnoświatowy dzień postu i modlitwy w intencji pokoju w Syrii.

 

WIELKI POST – MUZYCZNA DROGA KRZYŻOWA 2018


El Camino czyli DROGA. Zapraszamy do wspólnego przejścia Drogi Naszego Pana. Pragniemy powtórzyć w sobie Jego życie. Pragniemy pokrzepiać się Jego Słowem, Ciałem, wpatrując się w Jego Serce, z wielką delikatnością i wrażliwością pełnić wolę Ojca. Pragniemy oddychać Bożą miłością.
Oratorium, które chcemy zaproponować to Droga Krzyżowa, będąca połączeniem tekstów bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego i podążającej za nimi muzyki Mariusza Kozickiego. – zapowiada zespół

 

Oratorium trwa ok. 60 min. W tym czasie zespół El Camino wykonuje 14 utworów zgodnie z układem stacji drogi krzyżowej. Istnieje również możliwość wyświetlenia w trakcie oratorium ilustracji graficznej ikon kolejnych stacji namalowanych przez Jerzego Nowosielskiego.

 

Dysponujemy własnym profesjonalnym nagłośnieniem szczególnie predestynowanym do kościołów, kaplic czy sal parafialnych. Udostępniamy również przygotowany graficznie plakat i materiały promocyjne. – zapowiada Mariusz Kozicki z El Camino.

Oratorium zostało wydane w formie książki z płytą przez Wydawnictwo Sióstr Loretanek.

https://www.chrzescijanskiegranie.pl/nowy/pl/p/El-Camino-Milosc-Niepojeta-DROGA-KRZYZOWA/671

Zachęcamy do współpracy:
Michał-513 844 481

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *