17 września 2017: Dzień Środków Społecznego Przekazu – zbiórka na RADIO WARSZAWA

Radia Warszawa 25 lat

17 września 2017 roku, Kościół Katolicki obchodzi  Dzień Środków Społecznego Przekazu. Radio Warszawa w tym dniu będzie można wesprzeć w zbiórkach przy kościołach. Serwis kmdm.pl publikuje listę miejsc, gdzie będzie można wesprzeć stołeczną rozgłośnię.

 

Lista parafii – 17 września

– Matki Bożej Królowej Polski w Aninie,
– Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników na Grochowie,
– Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie,
– św. Marii Magdaleny na Ugorach,
– św. Hieronima w Starej Miłośnie,
– św. Franciszka z Asyżu na Tarchominie,
– św. Karola Boromeusza na Sadulu,
– Narodzenia NMP na Płudach,
– Najświętszego Serca Pana Jezusa w Falenicy,
oraz w parafii katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika.

Naszym szczególnym celem tego dnia jest powiększenie grona Banku Słuchaczy o nowych darczyńców. Ewentualne środki pieniężne z akcji w parafiach zostaną przekazane Radiu i przeznaczone na jego bieżącą działalność. Bardzo chcielibyśmy się spotkać z każdym, chociaż nie możemy dotrzeć do wszystkich parafii diecezji. Liczymy jednak na możliwość spotkania się w tych parafiach, które odwiedzamy w tym roku. – informuje Bank Słuchaczy.

Darowizny można wpłacać także na konto Radia Warszawa:

Bank Pekao S.A.
Nr konta: 26 1240 6074 1111 0000 4992 7519
Z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe Radia Warszawa

 

POLECAMY: FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017

26 LISTOPADA NA ARENA URSYNÓW ZAGRAJĄ: GOSPEL RAIN, ARKADIO, STRONAB, BEU, MUODE KOTY, TOMASZ JASIŃSKI MUSI ORAZ PLAY & PRAY. WSPIERAJ WYDARZENIE POPRZEZ WPŁATY: FUNDACJA CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE; NR KONTA: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE). WSPIERAJ ROZWÓJ MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W POLSCE JUŻ DZISIAJ. WIĘCEJ: WWW.FESTIWAL.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

POLECAMY – ZOBACZ:

El Camino Trio przygotowuje trasę koncertową. Zaproś zespół do swojej parafii.

 

 

Tej jesieni zespół El Camino rusza w trasę koncertową. Trio złożone z wokalistki Małgorzaty Paśnickiej, pianisty Włodzimierza Tyla oraz trębacza lidera zespołu Mariusza Kozickiego wykona najbardziej znane utwory z ostatnich dwóch płyt. Nie zabraknie przebojów „do przyjaciela w bieli” czy „Zanim”, który zdobył I miejsce na Liście Złota 10 Radia Warszawa. Pojawią się również nowe utwory. Zaproś już dzisiaj zespół do swojej miejscowości, parafii czy klubu.

 

JEŚLI CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONCERT EL CAMINO TRIO, TO SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO GUZEK.M@GMAIL.COM LUB TELEFONICZNIE: 513 844 481. ZESPÓŁ MOŻE PRZYJECHAĆ ZE SWOIM NAGŁOŚNIENIEM. ZAPROŚ ZESPÓŁ DO SWOJEGO MIASTA, MIEJSCOWOŚCI, PARAFII.

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *