FESTIWAL
WspierajCHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE FESTIWAL MUZYKI CCM 2018 WARSZAWA 25 LISTOPADA

Znaki Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Warszawsko – Praskiej

mapa_penegrynacja2

Znaki Światowych Dni Młodzieży zawitały do Diecezji Warszawsko – Praskiej. Peregrynacja będzie trwała od 8 do 21 sierpnia 2015 r. Podczas spotkań w parafiach zgromadzi się kilkaset a nawet tysiące osób na modlitwie. Hasłem wydarzenia jest: „Dotknij Miłosierdzia!” – podaje serwis diecezji warszawsko – praskiej.

PROGRAM

8 sierpnia (sobota)

19.30 Odbiór Symboli z Łochowa (przekazanie na granicach diecezji w parafii Gwizdały)

21.00 Powitanie Symboli w Parafii św. Trójcy, ul. Kościelna 2, Kobyłka

9 sierpnia (niedziela)

Parafia św. Trójcy, ul. Kościelna 2, Kobyłka

10 sierpnia (poniedziałek)

15.00 Pożegnanie Symboli w Parafii św. Trójcy, ul. Kościelna 2, Kobyłka

17.00 Powitanie – Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Ługi 58 A, Otwock

11 sierpnia (wtorek)

7.30 Pożegnanie – Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Ługi 58 A, Otwock

8.00 – 9.45 Parafia Zesłania Ducha Świętego, ul. Żeromskiego 6, Otwock

10.00 – 11.15 Siostry Benedyktynki, ul. Reymonta 68/70, Otwock

11.30 – 15.00 Szensztacki Instytut Sióstr Maryi, ul. Bronisława Czecha 9/11, Świder k. Warszawy

15.30 – 16.00 Szpital Powiatowy w Otwocku, ul. Batorego 44

17:00 – 18.45 Parafia M.B. Fatimskiej, ul. Orląt Lwowskich 8, Legionowo

19:00 – 20:50 Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP, ul. Piłsudskiego 5, Legionowo

21:00 Parafia św. Jana Kantego, ul. Ks. J. Schabowskiego 2, Legionowo

12 sierpnia (środa)

7.00 Pożegnanie – Par. św. Jana Kantego, ul. ks. J. Schabowskiego 2, Legionowo

7.45 – 9.45 Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, ul. Piłsudskiego 47, Legionowo

10.00 – 11.50 Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Targowa 48, Legionowo

12.00 – 14.00 Parafia Przemienienia Pańskiego, ul. Modlińska 58, Wieliszew

14.00 – 14.45 Szpital Onkologiczny w Wieliszewie

15.00 – 17.30 Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Plac Wolności 3, Nieporęt

17.45 – 20.45 Parafia Wniebowzięcia NMP, ul. Partyzantów 8, Chotomów

21.00 Parafia M.B Królowej Polski, ul. Modlińska 105 A, Jabłonna

13 sierpnia (czwartek)

7.00 Pożegnanie – Parafia M.B Królowej Polski, ul. Modlińska 105 A, Jabłonna

8.00 – 10.00 Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła, ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1, Nowy Dwór Mazowiecki

Przewiezienie Symboli na Pieszą Praską Pielgrzymkę Rodzin (Małusy Wielkie)

14 sierpnia (piątek)

7.00 Wyjazd z Małus

12.00 – 16.00 Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu

17.00 – 20.00 Parafia Bożego Ciała na Kamionku (Konkatedra), ul Grochowska 365, Warszawa

21.00 Parafia Matki Bożej Zwycięskiej, ul. Grzybowa 1, Warszawa Rembertów

15 sierpnia (sobota)

18.00 Pożegnanie – Parafia Matki Bożej Zwycięskiej, ul. Grzybowa 1, Warszawa Rembertów

19.00 Parafia Dobrego Pasterza, ul. Przewodowa 15/21, Warszawa Miedzeszyn

16 sierpnia (niedziela)

13.30 Pożegnanie – Parafia Dobrego Pasterza, ul. Przewodowa 15/21, Warszawa Miedzeszyn

15.00 – 17.00 Parafia Najczystszego Serca Maryi, ul. Chłopickiego 2, Warszawa

17.00 – 19.30 Parafia MB Nieustającej Pomocy, ul. Nobla 16, Warszawa

20.30 Parafia św. Ojca Pio, ul. Gen. A. E. Fieldorfa 1, Warszawa

17 sierpnia (poniedziałek)

08.30 Pożegnanie – Parafia św. Ojca Pio, ul. Gen. A. E. Fieldorfa 1, Warszawa

9.00 – 10.30 Parafia św. Wincentego Pallottiego, ul. Skaryszewska 12, Warszawa

11.00 – 13.00 Areszt Śledczy na Grochowie, ul. Chłopickiego 71 A,Warszawa

13.45 – 17.00 Szpital Bródnowski, ul. Kondratowicza 8, Warszawa

18:00 Parafia św. Włodzimierza, ul. Kondratowicza 2, Warszawa

18 sierpnia (wtorek)

8.30 Pożegnanie – Parafia św. Włodzimierza, ul. Kondratowicza 2, Warszawa

9.00 – 12.30 Zakład Karny i Areszt Śledczy na Białołęce, ul. Ciupagi 1B, Warszawa

13.00 – 19.00 Parafia Chrystusa Króla, ul. Tykocińska 27/35, Warszawa

19.00 Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. 11 Listopada 4, Ząbki

19 sierpnia (środa)

11.00 Pożegnanie – Parafia Miłosierdzia Bożego, ul 11 Listopada 4, Ząbki

13.00 – 16.00 Parafia bł. Honorata Koźmińskiego, ul. Żwirowa 2, Chrośla

16.00 – 20.45 Parafia św. Antoniego Padewskiego, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 54, Mińsk Mazowiecki

21.00 Parafia Narodzenia NMP, ul. Kościelna 1, Mińsk Mazowiecki

20 sierpnia (czwartek)

6.30 Pożegnanie – Parafia Narodzenia NMP, ul. Kościelna 1, Mińsk Mazowiecki

7.00 – 10.00 Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych, ul. św. Józefa 23, Nowe Osiny

10.30 – 13.00 Parafia św. Antoniego Padewskiego, Ignaców 11

13.30 – 17.30 Parafia św. Anny, Jakubów 39

18.00 – 20.30 Parafia św. Kazimierza Królewicza, ul. Mazowiecka 45, Grzebowilk

21.00 Parafia Matki Bożej Różańcowej, ul. Kościelna 1, Wielgolas

21 sierpnia (piątek)

10.30 Parafia Matki Bożej Różańcowej, ul. Kościelna 1, Wielgolas, Eucharystia na zakończenie peregrynacji w Diecezji Warszawsko-Praskiej

12.00 Przekazanie Krzyża (Wielgolas) Archidiecezji Lubelskiej

za: diecezja.waw.pl

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *