Aplikacja Tweetując z BOGIEM – internetowy modlitewnik

tweet_z_Bogiem_appDarmowa aplikacja Tweetując z BOGIEM (#TwGOD) to wybawienie dla każdego, kto stawia pytania dotyczące wiary. Ten internetowy modlitewnik posiada cztery główne funkcje: teksty Mszy św., katolickie modlitwy, długą listę pytań i opcję SCAN – dla posiadaczy książki. Dodatkowa funkcja aplikacji to zmienne podpowiedzi najciekawszych tweetów – czytamy na stronie polskiej wersji strony tweetingwithgod.com

 

W aplikacji #TwGOD znajdziesz teksty części stałych Eucharystii, modlitwy do Najświętszej Maryi Panny, modlitwy do Ojca, Syna i Ducha Świętego,modlitwy dla kapłanów, modlitwy biblijne, Anioł Pański i Różaniec. Warto wspomnieć, że dostępna jest w kilku najpopularniejszych językach świata, co pozwala uczestniczyć w liturgii, nawet jeśli nie zna się lokalnego języka. Apka jest do pobrania zarówno na urządzenia z Androidem, jak z iOS.

 

Darmowa aplikacja „Tweetując z Bogiem” oraz książka pod tym samym tytułem to nowa pomoc formacyjna do przygotowań duchowych przed Światowymi Dni Młodzieży Kraków 2016. – pisze Katolicka Agencja Informacyjna.

Uzupełnienie dla „Tweetując z Bogiem”

Aplikacja powstała jako uzupełnienie do książki „Tweetując z BOGIEM”. Książka została najpierw wydana w dwóch częściach, które następnie połączono w jeden poręczny tom.

Cztery części książki poruszają kolejno następujące zagadnienia: Tweety o Bogu, początku i końcu: pytania o rdzeń wiary, stworzenie, Pismo Święte i stosunek Boga do ludzi. Część 2 – Tweety o Kościele, jego genezie i przyszłości: pytania o początki i historię Kościoła i jego obecność we współczesnym świecie.  Część 3 – Tweety o Tobie i Bogu, modlitwie i sakramentach: pytania o modlitwę i trudności z nią, rolę kościoła-świątyni w naszym życiu oraz znaczenie liturgii i sakramentów. Część 4 – Tweety o życiu chrześcijańskim, wierze i etyce: życie chrześcijanina, wybory, jakich musisz dokonywać jako chrześcijanin, w tym trudne zagadnienia takie jak seks, praca, powołanie i problemy natury etycznej.

Książka jest do kupienia na stronie www.edycja.pl

 

Za: www.tweetingwithgod.com / edycja.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *