Wielki Post 2018 – muzyczna droga krzyżowa

 

Na Wielki Post 2018 zapraszamy na wydarzenia, które mogą pomóc Wam w lepszym jego przeżyciu. Serwis KMDM.PL wspiera rozwój i rozpowszechnianie muzycznej drogi krzyżowej w Polsce zespołu El Camino.


El Camino czyli DROGA. Zapraszamy do wspólnego przejścia Drogi Naszego Pana. Pragniemy powtórzyć w sobie Jego życie. Pragniemy pokrzepiać się Jego Słowem, Ciałem, wpatrując się w Jego Serce, z wielką delikatnością i wrażliwością pełnić wolę Ojca. Pragniemy oddychać Bożą miłością.
Oratorium, które chcemy zaproponować to Droga Krzyżowa, będąca połączeniem tekstów bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego i podążającej za nimi muzyki Mariusza Kozickiego. – zapowiada zespół

 

Oratorium trwa ok. 60 min. W tym czasie zespół El Camino wykonuje 14 utworów zgodnie z układem stacji drogi krzyżowej. Istnieje również możliwość wyświetlenia w trakcie oratorium ilustracji graficznej ikon kolejnych stacji namalowanych przez Jerzego Nowosielskiego.

 

 

Dysponujemy własnym profesjonalnym nagłośnieniem szczególnie predestynowanym do kościołów, kaplic czy sal parafialnych. Udostępniamy również przygotowany graficznie plakat i materiały promocyjne. – zapowiada Mariusz Kozicki z El Camino.

Oratorium zostało wydane w formie książki z płytą przez Wydawnictwo Sióstr Loretanek.

https://www.chrzescijanskiegranie.pl/nowy/pl/p/El-Camino-Milosc-Niepojeta-DROGA-KRZYZOWA/671

Zachęcamy do współpracy:
Michał-513 844 481

www.facebook.com/miloscniepojeta

YOUTUBE:

 

Wielki Post 2018 – 14 lutego do 29 marca 2018

 

 

Zespół El Camino powstał w roku 2010. Debiutował w październiku tegoż roku koncertem z okazji Dnia Papieskiego. Rok później wydał premierowy album „Bliżej” zawierający autorski materiał. Rok później w Bazylice w Kodniu zespół zaprezentował muzykę do rozważań Drogi Krzyżowej ks. I.Kłopotowskiego. Znakomicie przyjęta przez publiczność w tym obecne siostry ze zgromadzenia Sióstr Loretanek zaowocowała nagraniem płyty. Album „Miłość Niepojęta” ukazał się w marcu 2014 roku zbierając znakomite recenzje (między innymi Marcina Jakimowicza w Gościu Niedzielnym). Jesienią tego samego roku zespół prezentuje kolejny autorski program. Tym razem jest to 5-częściowa suita pt. LITANIA WOLNOŚCI do wybranych tekstów z homilii ks. Jerzego Popiełuszki. W LITANII WOLNOŚCI zespołowi towarzyszy kwintet smyczkowy oraz znakomity aktor Adam Woronowicz.

Jesienią 2015 roku na koncercie Premiery 2015 zespół prezentuje singiel „Zanim” zapowiadający trzeci album, tym razem inspirowany „DROGĄ” Josemarii Escrivy.​ Płyty zespołu El Camino kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Dyskografia

2011 – CD „Bliżej”

2014 – CD „Miłość Niepojęta”

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *