Rozmowy po drodze – nowa audycja Radia Warszawa!

Rozmowy po drodze - Radio Warszawa

Już dzisiaj o 19.10 na antenie Radia Warszawa pojawi się nowa audycja. „Rozmowy po Drodze” to – „pełne emocji opowieści, snute przez naszych gości o nich samych” – piszą twórcy audycji: Piotr Polański i Michał Guzek. Audycja emitowana będzie raz w miesiącu, zawsze w pierwszą sobotę o 19.10 na 106,2 FM.

 

Prowadzący będą także pytać o drogi do powołania, punkty zwrotne w ich życiu, ślepe uliczki w które zabrnęli, ich własne recepty na szczęście.

„Rozmowy po Drodze” to audycja praktyczna. Chcemy, aby opowieści naszych gości były inspiracją, podpowiedzią i drogowskazem dla naszych słuchaczy. Co prawda doświadczenia nie da się przekazać, ale można się nim podzielić, a to jest często bezcenne.piszą twórcy

Gościem pierwszej audycji będzie Adrianna Godurowska, studentka UKSW, organizatorka „Uwielbienia Warszawy”. Adriannie z Panem Bogiem jest po drodze. Nie wiem tylko czy ramię w ramię, czy pod rękęAda reprezentuje tę część młodego pokolenia, której można powierzyć losy Polski i która żyje według prostej reguły: tak – tak, nie – nie. To jak budowanie na betonowym fundamencie, na skale. Ada wyznaje również zasadę, że w ciszy i skromności duch się hartuje, a na zranienia, tęsknoty i pragnienia ma wyjątkowe lekarstwo: UFAM TOBIE.

Zapraszamy 5 września o 19.10 na 106,2 fm oraz na  www.radiowarszawa.com.pl

 

Piotr Polański – kocha radio. Wywiady, rozmowy, opowiadanie o pięknych ludziach. Z wykształcenia prawnik, dlatego doświadczenie dziennikarskie zdobywał w „Gazecie Prawnej”. Przed mikrofonem zadebiutował w Radiu Wnet – prowadził „Vocanda – Radiowy Poradnik Prawny” oraz wspólnie z Michałem Guzkiem audycje: „Ryba w Drodze” i „Klub Chrześcijańskie Granie”.

Michał Guzek – Szef muzyczny Radia Warszawa, a także Chrześcijańskiego Grania. Inicjator Koncertu Debiuty oraz Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Od lat zajmuje się muzyką chrześcijańską i ewangelizacją. Absolwent dziennikarstwa na UKSW.

Audycja ma również swój fanpage na FB: https://www.facebook.com/rozmowypodrodze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *