Festiwal Chrześcijańskie Granie: Uwielbienie z Gospel Rain

Uwielbienie z Gospel Rain już 26 listopada na Arenie Ursynów!

Podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie wieczorne uwielbienie poprowadzi zespół Gospel Rain. Wystarczy spojrzeć tylko na tytuły ich piosenek, żeby mieć pewność, że na Arenie Ursynów będzie OGIEŃ i nikt NIGDY NIE BĘDZIE SAM! – czytamy na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Ci, którzy odwiedzili Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce podczas 6. Festiwalu zapewne pamiętają, że Gospel Rain zwyciężyło Koncert Premiery 2016 utworem: Nigdy nie będziesz sam.


„Jest to dla nas duże wyróżnienie, szczególnie, że w tym roku obchodzimy 25-lecie istnienia zespołu”- mówił Grzegorz Głuch

 

 

Gospel Rain to kilkudziesięcioosobowy zespół, tworzony przez charyzmatyczny pop-gospelowy chór, wspierany przez znakomitych solistów i instrumentalistów. To zespół o niezwykłej energii i spontaniczności koncertowej, która objawia się w autentycznym, żywym kontakcie z publicznością. W dorobku fonograficznym Gospel Rain znajdują się cztery płyty. W początkach 2016 roku ukazała się najnowsza koncertowa płyta OGIEŃ, zawierająca nowe piosenki autorstwa Grzegorza Głucha i innych członków zespołu. Zespół jest także współtwórcą i głównym wykonawcą wielkich, plenerowych Koncertów Chwały (2003-2015), gromadzących corocznie w wieczór Bożego Ciała w Lublinie kilkunastotysięczną widownię. Koncerty Chwały w Lublinie to jedno z największych chrześcijańskich, cyklicznych spotkań, odbywających się w Polsce.Zespół współpracował wielokrotnie ze znakomitymi muzykami, w tym z: Golec uOrkiestra, Mieczysławem Szcześniakiem, Andrzejem Lampertem, Piotrem Cugowskim, Kubą Badachem, Marylą Rodowicz, Moniką Kuszyńską, Olgą Szomańską, Patrycją Golą, Beatą Bednarz, Mateuszem Pospieszalskim, Natalią Niemen, Mate.o, Adamem Krylikiem, z raperami Kolah i Full Power Spirit, Piotrem Nazarukiem, Romualdem Lipko, Pawłem Zareckim, a także z Ewą Urygą, Markiem Radulim, Krzysztofem Zalewskim, Pawłem Bębenkiem i innymi. W 2002 roku Gospel Rain wystąpił jako reprezentant Polski podczas Światowych Dni Młodzieży . Występował również na najważniejszych festiwalach, m.in. Gospel Camp Meeting, Song of Songs, Stróże Poranka oraz na kilkuset koncertach w Polsce i za granicą.

 

 

 

OGIEŃ to nowy projekt muzyczny zespołu i chóru Gospel Rain, uwieńczony nagraniem koncertu live w Lublinie 9 września 2015 r. Gościnny udział wzięli w nim: Kasia Dereń, Olga Szomańska, Mate.o, Łukasz i Paweł Golcowie oraz orkiestra smyczkowa pod batutą Michała Ostrowskiego. Płytę, z której pochodzi ten utwór, można kupić w naszym zaprzyjaźnionym sklepie www.chrzescijanskiegranie.pl Polecamy!

 

 

UWIELBIENIE Z GOSPEL RAIN – ZAKUP BILETY NA FESTIWAL

Zapraszamy do zakupu biletów:
www.eventim.pl
www.chrzescijanscysingle.pl*
*Uwaga! Po dokonaniu płatności należy wydrukować bilet z e-maila, który Pan/i otrzyma z systemu sprzedaży.

 

Miejsca, w których możesz otrzymać bilety bezpośrednio:

Księgarnia na Miodowej, Miodowa 17/19, 00-001 Warszawa
Godziny otwarcia: 09:00–18:00, sobota: 09:00 – 15:00.
Telefon: 22 531 72 13

Centrum edukacyjne Fotelik.info, ul. Izbicka 8a, 04-838 Warszawa

Sklep Chrześcijańskie Granie, Dewajtis 3, 01-815 Warszawa – www.chrzescijanskiegranie.pl

Księgarnia Promic, ul. św. Bonifacego 9/1, 02-914 Warszawa

 

 

Szczegóły:
http://festival.chrzescijanskiegranie.pl/bilety/

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *