FESTIWAL
WspierajCHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE FESTIWAL MUZYKI CCM 2018 WARSZAWA 25 LISTOPADA

MODLĘ SIĘ ZA Festiwal (26 września 2017)

Festiwal Chrześcijańskie Granie 26 listopada 2017

 

Już 26 listopada w Arena Ursynów odbędzie się 7.edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Przygotowujemy się do tego wydarzenia nie tylko logistycznie, ale także duchowo. Weź udział w akcji MODLĘ SIĘ ZA FESTIWAL już 26 wrzesnia 2017. Szukaj informacji w sieci.

 

Potrzebujemy modlitwy o dobre owoce Festiwalu. Prosimy 2 miesiące przed CHRZEŚCIJAŃSKIM GRANIEM o szturm do nieba 26 września w intencji organizatorów, uczestników i wszystkich, którzy będą zaangażowani w Festiwal.

MODLĘ SIĘ ZA FESTIWAL już 26 września.  Weźmy do rąk różańce, pójdźmy na Eucharystię, poświęćmy kilka minut w intencji Festiwalu. 

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017 – program:

*Eucharystia
*Debiuty – młode zespoły ostatnich lat – Muode Koty, Play&Pray, Tomasz Jasiński Music.
*Konkurs Premiery – Arkadio, stronaB i BeU. Publiczność poprzez głosowanie sms wybierze Premierę Roku 2017
*Uwielbienie z Gospel Rain
*Strefa dziecka, powołaniowa i dla singli

Więcej:https://www.facebook.com/events/441008996271543/
Informacje o biletach i wydarzeniu: http://www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl/

 

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – 26 LISTOPADA

Ruszyliśmy ze sprzedażą biletów na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Można to zrobić poprzez stronę partnera imprezy – serwis  www.chrzescijanscysingle.pl. Bilety można nabyć poprzez internet w cenie 39 zł. Dla grup większych od 5 osób przygotowane są zniżki. Bilety grupowe dostępne są tylko poprzez kontakt z fundacją: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl i pod telefonem: 513 844 481

 

 Bilety na festiwal będzie można również zakupić na wydarzeniach związanych z fundacją „Chrześcijańskie Granie”. W najbliższym czasie będą to: 8 października – Piknik św. Franciszka czy 28 października – Przegląd Chrześcijańskie Granie na warszawskich Bielanach w KCK Dobre Miejsce.

 

Sprzedaż biletów  będzie odbywała się również w poszczególnych parafiach. Osoby, które chciałyby pomóc przy sprzedaży lub zakupić bilety dla grup – prosimy o kontakt: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

 

*Uwaga! Po dokonaniu płatności na www.chrzescijanscysingle.pl należy wydrukować bilet z e-maila, który Pan/i otrzyma z systemu sprzedaży.

Kup bilet na Festiwal Chrześcijańskie Granie już dzisiaj na:   www.chrzescijanscysingle.pl

Promocja – wesprzyj nas!

Z informacją o Festiwalu Chrześcijańskie Granie chcemy dotrzeć jak najszerzej. Na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl można dokonać wpłaty na rzecz promocji naszego wydarzenia. Dzięki Wam będziemy mogli m.in. wykupić bilbordy na mieście, reklamę w ZTM, wydrukować plakaty…

Można wesprzeć inicjatywę również poprzez bezpośrednie wpłaty:

46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (darowizna na cele statutowe. festiwal) lub poprzez poniższy formularz przelewów.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *