EL CAMINO
WspierajCHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE FESTIWAL MUZYKI CCM 2018 WARSZAWA ?? LISTOPADA

Kuba Kornacki na Dzień Kobiet 2018

EL CAMINO

 

KUBA KORNACKI NA DZIEŃ KOBIET 2018

„Na Dzień Kobiet polecam Państwu szczególną piosenkę – dla szczególnej kobiety, z dedykacją dla wszystkich mam. Ta piosenka utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto tworzyć sztukę, która czerpie z PRAWDY pełnymi garściami. W jednej szczególnej chwili – zrozumiałem, jak wiele Mama mi dała, a ja… jak niewiele jej podarowałem w zamian.” – o utworze „Bossa nova dla Mamy” mówi Kuba Kornacki. Piosenka znajdzie się na najnowszym krążku TRZY SNY. Album pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie marca.

Poza Kubą Kornackim na albumie „Trzy Sny” usłyszymy członków zespołu Kanaan: Macieja Afanasjewa, Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego oraz Paulinę Grochowska, Oksanę Terefenko i Mateusza Otczyk. Wydawnictwo obejmujące książkę z bogatą szatą graficzną, okraszoną zdjęciami z dotychczasowych koncertów i wybranymi grafikami z filmów stworzonych do 13 piosenek. Wewnątrz okładki znajduje się płyta CD z piosenkami oraz płyta DVD z pełnym zapisem koncertu z publicznością.

KUBA KORNACKI NA DZIEŃ KOBIET 2018

 

 

Pierwsze recenzje płyty TRZY SNY:

Czemu w „poezji śpiewanej” tak mało wiary, a w „muzyce chrześcijańskiej” tak mało poezji? Nie wiem, ale na szczęście (i na przekór takiej diagnozie), w twórczości Kuby Kornackiego znajdziemy i jedno i drugie (tego „pióra” trochę mu zazdroszczę). I trzecie – duużo muzyki w muzyce. Z dala od zgiełku, zamknąć oczy i wyśnić „Trzy Sny” – polecam.

Piotr Nazaruk, Trzecia Godzina Dnia

Nigdy nie uwierzyłbym, że będę prowadził koncert, w którym artyści tyle mówią o Bogu.

Ale też nie uwierzyłbym, że można o Nim mówić w taki sposób. Cieszę się, że tu jestem.

Dariusz Bugalski, Radiowa Trójka

 

Kuba Kornacki – absolwent krakowskiej PWST, trener i coach.Pisze książki dla dzieci („Ucho w opałach”) i dla dorosłych („Ogrody Bożych cudów”), scenariusze teatralne i filmowe, piosenki i tłumaczenia piosenek. Od kilku lat jest też liderem grupy Kanaan, gdzie współpracuje z niesamowitymi muzykami, tworząc różnorodne projekty muzyczne. Jego pierwsza płyta autorska, „Tato”, wydana pod szyldem Kanaanu, zdobyła na festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie wszystkie możliwe nagrody.

 

 

Dzień Kobiet 2018: koncert Agnieszki Musiał w Warszawie (8 marca 2018)

 

EL CAMINO

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *